Поширені питання


Платформа pigeons.in.ua створена із метою популяризації голубиного спорту в Україні та поза її межами. Зокрема для більш швидкого, якіснішого і точнішого підрахунку, а також можливості відслідковувати всі зміни по різним колекціям в режимі реального часу з автоматичним оновленням після будь-якого нового порахованого чи перерахованого льоту.
Стара програма була написана ще в 2007 році, а потім частково покращувалась в 2013 році. Виходячи з року написання зрозуміло що інтернет в Україні лиш набирав масовість і тому програма була спроектована таким чином, що мала по факту 2-і не інтернет версії: клубну і загальну. Клубна була на руках в людей хто займався підрахунком льотів для клубу і після кожного льоту потрібно було скидати клубну базу на загальну програму, щоб "ліпити" дані до купи. Зрозуміло що такий підхід породжував багато проблем, зокрема постійні дублікати голубів і не тільки голубів, багато даних просто губилось. Іноді дані із загальних (тимчасових) об’єднань перетирали дані постійних сезонних об’єднань. Механізм прийому заявок не мав перевірки унікальності, тому легко могло бути до 3тис дублікатів голубів за сезон... Заявки могли мінятись під час сезону, таким чином це породжувало втрату даних, оскільки клубні бази і загальна мали через це відмінності. Після перекидань клубних баз дані треба було перераховувати, потім вручну публікувати на сайт федерації. Ну і останнє, не було кому її підтримувати і вдосконалювати під сучасні потреби (зміни у формулах, виправлення помилок, добавлення нових категорій)
Платформа пропонує наступний функціонал:
 • Постійна доступність 24/7 з будь-якої точки світу.
 • Більше жодних дублікатів. Прийом заявок містить більше 30-и унікальних перевірок. Відтепер строгий формат заявки і кільця.
 • Живий і динамічний перегляд зміни колекції голубів від льоту до льоту. Тепер не слід чекати кінця сезону, щоб побачити чи має ваш голуб шанси в порівнянні із іншими голубами попасти в клубну колекцію чи колекцію вищого рівня.
 • Кожен новий порахований клубний льот стає зразу доступним і динамічно впливає на колекцію (*колекція перераховується кожної ночі враховуючи всі зміни попереднього дня).
 • Постійні об’єднання на сезон і загальні (тимчасові) об’єднання рахуються автоматично. Якщо клубні льоти мають однакові координати і час старту, то платформа знайде всі клуби, які брали участь у льоті і автоматично порахує для них результати.
 • Динамічні (для клубів, постійних об’єднань і всеукраїнські) колекції, по правилам FCI olympiad (FCI олімпіада) з посиланнями на результати голубів. Тепер жодних питань до голуба і його результатів.
 • Динамічні (для клубів, постійних об’єднань і всеукраїнські) колекції, по правилам FCI world best pigeon (FCI кращий голуб світу) категорій з посиланнями на результати голубів.
 • Щоб рахувати наступний клубний льот, попередній льот має бути порахований і опублікований.
 • Якщо були допущені якісь помилки в опублікованому клубному льоті, тільки головний менеджер зможе внести зміни і перерахувати льот.
 • Національний чемпіонат (ті самі правила FCI, лиш коефіцієнт рахується із лімітом в знаменнику 1000 для всіх категорій).
 • Тип льоту, молоді чи всі(старі і молоді), тепер визначається автоматично. Льот рахується суто льотом молодих, якщо на ньому було не менше 95% молодих голубів.
 • Колекція Супер Ас голуби. Показуються лише голуби у яких є мінімум 3 конкурси у перших 5%.
 • Автоматична публікація опублікованих і опублікованих, але перерахованих клубних льотів, льотів постійних об’єднань і льотів тимчасових об’єднань в Telegram канал.
 • Нові звіти: льотна карта голуба за весь період і виставочна карта голуба за весь період.
 • Імпорт даних прильоту із електронних систем, з використанням зовнішніх зчитувальних пристроїв, таких як KostkaESK.
 • Система родоводу із можливістю підтягувати реальні дані із результатів змагань.
 • Аукціон.
Загалом доступ поділений на два рівні: публічний і для авторизованих користувачів.
Публічні користувачі можуть тільки перегляди результати льотів, різні колекції і аналітику за всі сезони.
Авторизовані користувачі діляться на 3 ролі: Адміністратор, Менеджер сайту і Менеджер клубу.
Адміністратор має доступ до створення користувачів, налаштування їх прав, пише статті.
Менеджер сайту має доступ до створення і редагування сезонів, клубів, голубоводів, голубів, льотів, формує заявки на сезон, формує постійні спільні об’єднання на сезон, пише статті. У разі помилки вносить зміни до льотів і перераховує їх.
Менеджер клубу має доступ визначений в межах сезону і клубу до голубоводів, голубів, льотів, формує заявки на сезон, вносить дані льотів і публікує їх.
Шаблон заявки доступний для скачування внизу сайту "Заявка на сезон".
Крім того менеджер клубу має можливість скачати заповнену заявку за попередній сезон, щоб на її базі зробити заявку на поточний сезон.
У заявці є строгий формат кільця і абревіатури країни.
Рік пишемо в окремій від кільця колонці і він має бути у повному чотирьохзначному форматі.
В полі кільця допускаються тільки цифри і символ "-" у випадку якщо кільце містить код населеного пункту або інший цифрофий код.
В полі код країни пишемо строго дві літери і тільки англійською.
Для українських голубів код країни писати не потрібно.
Для дербі тепер єдиний формат, просто DER, без жодних допоміжних символів чи скорочень.
Власником платформи є її розробник.
Платформа лише надається у користування (з щомісячною підпискою у вигляді оплати за споживчі ресурси: домен, сервер, база) всеукраїнській національній федерації голубиного спорту з метою контролю і проведення змагань.